Bize Ulaşın 0530 563 4293

Sevgiyle İstanbul'da tasarlandı ve gururla İstanbul'da üretildi.


İstanbulda, dışarıya iş yapan bir tasarım ekibi olarak yola çıktık. İlk zamanlar hep dijital işlerde ve baskı işlerinde çalıştık ama hep farklı bir şeyler denemek istedik. Yeni ne yapabiliriz diye düşünürken cevabın gözümüzün önünde olduğunu farkettik. Tek yapmamız gereken aşağıya bakmaktı.

Hepimiz renkli çoraplara merakı vardı ama aldığımız ürünlerden pek memnun değildik. Aldıklarımız ya çok pahalıydı ya da pek kaliteli değildi. Bu konuda aslında avantajlı durumdaydık çünkü hepimiz İstanbul'da yaşıyorduk. Memleketimiz harika tasarımlar çıkarmak ve bunları yüksek kalite tekstil ile buluşturmak için biçilmiş kaftandı.

Harekete geçtik. Harika çoraplar tasarladık. Her biri üzerinde çok vakit harcadık, her birine çok emek verdik. Çorapları tasarlarken hayatımızda önemli yere sahip şeylerden ve içimizi ısıtan ve bize mutluluk veren küçük şeylerden ilham aldık. Bazı tasarımlar Bauhaus okulundan, bazıları memleketimizden esinlenilerek yapıldı. Bazıları bize çok sevdiğimiz başka şehirleri hatırlatıyor, bazılarıysa çok sevdiğimiz meyveleri ve tatlıları.

Hikayemiz böylece Nisan 2018'de, her biri kendi benzersiz kutusunda 10 renkli ve eğlenceli çorapla başladı. Hepsi de sevgiyle İstanbul'da tasarlandı ve gururla İstanbul'da üretildi.

Teslimat Konumunuz:

TR

US

EU
Where would you like your order delivered?
We can only deliver orders placed on tr.onetwosock.com to Turkey. Use the country selector to pick the desired country you would like to order to.
Kalan 0 Ürünü Gör ›
Ücretsiz kargo için değerinde daha ürün ekleyin.
(Yurt dışından verilen siparişlerde geçerli değildir.)
0 Ürün
Toplam 0.00 TL
Adet EkleSil